Városlista
2025. december 3, szerda - Ferenc

Hírek

2017. Szeptember 21. 09:29, csütörtök | Belföld
Forrás: police.hu

Megvan egy több mint hét éve történt gyilkosság elkövetője

 Megvan egy több mint hét éve történt gyilkosság elkövetője

Egy több mint hét éve, a Bács-Kiskun megyei Petőfiszálláson történt gyilkosság feltételezett elkövetőjét azonosították be - közölte a rendőrség csütörtökön a honlapján.

A Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság közleményében felidézte: petőfiszállási tanyáján öltek meg egy 66 éves nőt 2010. augusztus 19-én. Akkor a rendőrség azt közölte: a nőt - akinek a holttestét egy szomszédja találta meg - késsel többször megszúrták.

Mostani közleményükben azt írták: a megyei rendőr-főkapitányság munkatársai szerdán beazonosították a feltételezett elkövetőt. A más büntetőeljárás miatt már elfogott 41 éves férfit emberölés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt is gyanúsítottként hallgatták ki a nyomozók.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 03. 07:43, szerda | Belföld

Lázár János: A MÁV-nak nincs saját forrása a nagy pályaudvarok felújítására

A következő időszakban ezer kilométer vasúti pálya felújítása kezdődhet el, az ehhez szükséges forrás maradéktalanul rendelkezésre áll

2025. December 03. 07:42, szerda | Belföld

Rétvári Bence: jövő februárban érkezik a fegyverpénz

Jövő februárban érkezik a fegyverpénz, hathavi juttatást kap minden hivatásos rendvédelmi dolgozó - közölte kedden közösségi oldalán a Belügyminisztérium parlamenti államtitkára.

2025. December 03. 07:41, szerda | Belföld

Átfogó kampányt indít a Fidesz a Tisza Párt állítólagos megszorító csomagjáról

\"Átfogó kampányt indítunk a Tisza Párt baloldali megszorító csomagjáról\" - jelentette be a Fidesz parlamenti frakcióvezetője kedden a Facebook-oldalán.

2025. December 02. 07:12, kedd | Belföld

ÉKM: a főutakon emelkednek a díjak a kamionok számára

Magyarország kormánya átfogó intézkedéscsomagot fogadott el, amelynek célja a teherforgalom visszaterelése a gyorsforgalmi úthálózatra.