Hírek
2019. Július 06. 09:51, szombat |
Belföld
Forrás: mti
A dunai hajóbaleset újabb áldozatát azonosították
A május 29-i dunai balesetben elsüllyedt Hableány turistahajó újabb utasának holttestét azonosították a rendőrség szombati tájékoztatása szerint.
Az áldozatok keresésében részt vevő gyalogos járőrök pénteken jelentették, hogy holttestet találtak a Dunában, Makád térségében. A holttest azonosítása megtörtént, az eddig eltűntként keresett nő a dunai hajóbaleset áldozata - közölte honlapján a rendőrség, hozzátéve, hogy a kutatásban résztvevők a Duna Margit hídi szakaszától a déli országhatárig továbbra is keresnek még egy dél-koreai utast.
A Hableány sétahajó a Margit híd közelében süllyedt el, miután összeütközött a Viking Sigyn szállodahajóval. A fedélzeten 35-en utaztak, 33 dél-koreai állampolgár és a kéttagú magyar személyzet. Hét utast sikerült kimenteni.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 17. 08:22, szombat | Belföld
Magyar Közút: közel 670 ezer éves e-matricát vásároltak az autósok január 15-ig
2026. Január 17. 08:17, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a nemzeti petícióval most minden magyar nemet mondhat Ukrajna és a háború finanszírozására
2026. Január 17. 08:17, szombat | Belföld
Hideg idő - Rendőrség: a déli parton már biztonságos a Balaton jege
A Balaton a déli parton jelenleg teljesen, az északin korlátozottan alkalmas a jégen tartózkodásra - közölte a Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság pénteken a rendőrség honlapján.
