Városlista
2025. június 9, hétfő - Félix

Hírek

2022. Április 23. 14:27, szombat | Sport
Forrás: Hajósi Miklós

A jó gumiválasztás lesz a nyerő!

A jó gumiválasztás lesz a nyerő!

Boldogkő rali vár Ákosra és a csapatára a hétvégén.

Villáminterjú Ákossal a verseny előtt.

3x3 gyors igazi ralipályákon. Melyik és miért fog nektek vajon tetszeni?

- A rakacai gyorsasági az, amelyik a legjobban tetszik. Egy ritmusos, kevesebb egyenest tartalmazó pálya, ez talán kedvez az autónknak is.

A Hernádvécse - Kányi elág a majd 20 kilométeres hosszával mennyire veheti ki az erőt belőletek?

- Kedveljük a hosszú gyorsaságikat, velünk nem lesz gond, a Skodának nem kedvez a nagy átlagsebesség, erőhátrányban vagyunk kissé.

Három szerviz kiállásotok lesz. Innen vágtok neki a gyorsoknak majd! Mit kívánsz a szervizes srácoknak?

- Kevesebb munkát, mint a Salgó rallyn és esőmentes napot.

A három különböző gyorsra mennyire is lesz nehéz gumizni abban a tudatban, hogy esőre áll az idő a verseny napján?

- Szerintünk nagyon. Az lesz a kulcs a jó eredményhez, ki talál bele a megfelelő gumiválasztásba. Reméljük, egyértelmű lesz az időjárás, az megkönnyítené mindenki dolgát.

Köszönjük a Partnereink és a Szervizcsapat segítségét most is: Mentes és Társai Kft., Kronome Zoltán, Vinkovits Béla, Valkai János, Petrás Zsolt, Kovács Zoli.

Fotó: Hajóka SportFotó
- Hajósi Miklós -

Címkék: autósport

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 09. 08:10, hétfő | Sport

Férfi kézilabda NB I - A hazai pálya átkát megtörve bajnok a Veszprém

A Veszprém nyerte a férfi kézilabda NB I-et, mivel házigazdaként 34-31-re legyőzte a Szegedet a döntő harmadik, vasárnapi mérkőzésén, így a finálé 2018-as bevezetése óta elsőként ünnepelhetett hazai pályán.

2025. Június 09. 08:09, hétfő | Sport

Nemzetek Ligája - Portugáliáé a trófea

2025. Június 08. 22:13, vasárnap | Sport

Kermor Motorsport: Két versenyhétvége, két győzelem, egy ezüst

Versenyzői beszámolók és képek innen-onnan:

2025. Június 08. 09:06, vasárnap | Sport

Pécsi Ármin a Puskás Akadémiától a Liverpool FC-hez igazolt

Pécsi Ármin U21-es válogatott kapus a Puskás Akadémiától a Szoboszlai Dominikot is foglalkoztató angol bajnoki címvédő Liverpool labdarúgócsapatához igazolt.