Városlista
2025. szeptember 11, csütörtök - Teodóra

Hírek

2017. Október 07. 05:00, szombat | Külföld
Forrás: mti

A Renault modellek fele hibrid vagy elektromos lesz 2022-re

A Renault modellek fele hibrid vagy elektromos lesz 2022-re

A Renault autógyár modelljeinek több mint a fele hibrid vagy teljesen elektromos hajtású lesz 2022-re a francia autógyár pénteken nyilvánosságra hozott stratégiája szerint.

A terv a konszern bevételének 70 milliárd euróra növelését irányozza elő 2022-re a tavalyi 51 milliárd euróról, amit elsősorban tradicionális európai piacain kívüli, főként Kínában és Oroszországban megduplázott eladásokkal kíván elérni.

Carlos Ghosn vezérigazgató közölte, hogy az autógyár 39 modelljéből 20 teljesen elektromos vagy hibrid hajtással rendelkezik majd 2022-re.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 11. 07:20, csütörtök | Külföld

Orosz védelmi minisztérium: nem volt tervbe véve lengyelországi célpontok támadása

Az orosz hadsereg nem tervezte lengyelországi célpontok támadását - közölte szerdán az orosz védelmi minisztérium.

2025. Szeptember 11. 07:13, csütörtök | Külföld

Az EP nagyobb agrártámogatást szeretne a 2027 utáni uniós költségvetésben

Az Európai Parlament nagyobb és külön agrártámogatást szeretne a 2027 utáni, hétéves uniós költségvetésben, valamint kevesebb bürokráciát a gazdáknak és ösztönzőket a környezeti és társadalmi célok eléréséhez

2025. Szeptember 10. 07:37, szerda | Külföld

Izraeli-palesztin - Az izraeli hadsereg elrendelte Gázaváros kiürítését

Az izraeli hadsereg elrendelte Gázaváros teljes kiürítését a hadsereg hamarosan kezdődő hadművelete előtt - jelentette be a katonaság kedden.

2025. Szeptember 09. 07:30, kedd | Külföld

Megbukott a francia kormány a bizalmi szavazáson

Megbukott Francois Bayrou francia miniszterelnök kormánya a hétfői bizalmi szavazáson.