Hírek
2014. Szeptember 01. 11:02, hétfő |
Bulvár
Forrás: FényPont Média
Abaházi Csaba fiaival nyaralt

Abaházi Csaba Olaszország szerelmese. Már hat éve visszajár családjával nyaralni a mediterrán tengerpartra, Lignano az igazi kedvence. Idén viszont ugyanazt az olasz hangulatot és íz világot Siklóson fedezte fel…
…ahová rögtön magával vitte fiait is.
„Még tavasszal egy rendezvényen jártam Siklóson, amikor rátaláltam a mediterrán fürdőre és a wellness szállodára, akkor tudtam, hogy visszatérünk oda a nyáron. – meséli a rádiós, akinek fiai hozzá hasonló módon kedvelik a déli életérzést. – mondtam a páromnak, hogy ezúttal a fiúkkal hármasban szervezek programot és szavazzon meg nekünk néhány fiús napot, addig ő is pihenőt kap – meséli nevetve Csaba.
Laura először fenntartással fogadta az ötletet, de utána a nyomásnak engedve beleegyezett így a három Abaházi nyakába vette az országot és elindult Siklósra.
„Először töltöttem hosszabb időt hármasban a fiaimmal. Azt játszottuk, hogy egy rock banda vagyunk és fellépni jöttünk a Hotel Castelloba. Fellépés előtt pedig pihenünk egyet. Rengeteget csúszdáztunk, piadinát ettünk és sokat játszottunk. Még az sem számított, hogy szó szerint a fejemen ugráltak a srácok. – nevet a büszke apuka. – nagy párnacsatákat vívtunk, amiben Rómeó volt a jobb, csúszdázni viszont Demeter tudott jobban. Élveztük a sok napfényt, és nagyokat ettünk. Még a siklósi várat is megnéztük.”
Abaházi Csaba nagyobbik fia, Rómeó már harmadik osztály előtt áll, Demeter számára pedig most jön az igazi kihívás azzal, hogy megkezdheti az első osztályt. Ahogy ő fogalmaz ez volt az utolsó ovis nyara.
„Azt hiszem nagyon tartalmasan telt Demeter utolsó ovis nyara. Siklós mellett jártunk külföldön is, valamint voltunk a családdal aquaparkban, játszóházban és persze moziban is.”- emlékszik Csaba.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 11. 07:05, szerda | Bulvár
Új Süsü-szobor került Csukás István síremlékére
Új Süsü-szobor került Csukás István síremlékére a Farkasréti temetőben, az ellopott alkotás helyére – tájékoztatta Porga József, az író egyik örököse az MTI-t kedden.
2025. Június 08. 09:06, vasárnap | Bulvár
XIV. Leó pápa: ne ragadozóként, hanem zarándokként éljünk
A béke visszatér, ha nem ragadozóként, hanem zarándokként élünk a világban