Hírek
2023. Június 07. 06:58, szerda |
Belföld
Forrás: Magyar Honvédség
Álhír, hogy egy magyar KFOR katonának irányított véradásra lenne szüksége
Egyik sérülttel kapcsolatosan sem merült fel eddig szakmai igény irányított véradásra.
Az interneten megjelent álhírekkel ellentétben szeretnénk megerősíteni, hogy a Honvédkórház kezelésében, a KFOR nemzetközi kötelékében szolgálatot teljesítő egyik sérülttel kapcsolatosan sem merült fel eddig szakmai igény irányított véradásra.
A koszovói tömegoszlatáskor súlyosan megsebesült magyar katonát Szkopjéban látták el, majd állapota stabilizálását követően hazaszállították további kezelésre. Állapota továbbra is súlyos, de stabil. A katonaorvosok és a Magyar Honvédség mindent megtesz a mielőbbi, teljes felépüléséért - írja a Magyar Honvédség.
Fotó: Honvédelem.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 17. 08:22, szombat | Belföld
Magyar Közút: közel 670 ezer éves e-matricát vásároltak az autósok január 15-ig
2026. Január 17. 08:17, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a nemzeti petícióval most minden magyar nemet mondhat Ukrajna és a háború finanszírozására
2026. Január 17. 08:17, szombat | Belföld
Hideg idő - Rendőrség: a déli parton már biztonságos a Balaton jege
A Balaton a déli parton jelenleg teljesen, az északin korlátozottan alkalmas a jégen tartózkodásra - közölte a Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság pénteken a rendőrség honlapján.
