Hírek
2017. Július 27. 13:04, csütörtök |
Belföld
Forrás: police.hu
Bevásárlókocsiként használta a kukát a tolvaj – abban tolta a lopott árut

Szelektív hulladékgyűjtő konténerrel próbálta elszállítani az ellopott árucikkeket egy 31 éves férfi Pásztón. A gyanúsított egy boltból lopott főleg szeszesitalokat.
A Pásztói Rendőrkapitányság lopás vétség megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást N. Roland 31 éves pásztói lakos ellen. A megalapozott gyanú szerint a férfi július 25-én hajnalban az egyik pásztói italboltba – a tulajdonos által korábban nyitva felejtett ajtón keresztül – bement és onnan különböző szeszes italokat és élelmiszereket lopott el. A gyanúsított az árucikkeket egy szelektív hulladékgyűjtő konténerbe tette, majd megpróbálta lakására szállítani, azonban cselekménye közben megzavarták, ezért a helyszínről elfutott.
N. Róbertet a rendőrök a bejelentést követően rövid időn belül elfogták, a rendőrkapitányság épületébe előállították és gyanúsítottként hallgatták ki, majd bűnügyi őrizetbe vették. Az eltulajdonított italok és élelmiszerek egy részét a nyomozók megtalálták és lefoglalták.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 11. 07:19, csütörtök | Belföld
MÁV: péntektől közvetlen vonatjáratokkal érhető el Beregszász és Ungvár
Péntektől közvetlen vonatjáratokkal érhető el Magyarországról Beregszász és Ungvár, miután az ukrajnai vasúthálózat fejlesztése lehetővé teszi Kárpátalja határmenti térségének könnyebb elérését
2025. Szeptember 11. 07:14, csütörtök | Belföld
Gyopáros Alpár: közel 1500 falusi kisbolt kapott fejlesztési támogatást
A Magyar Falu Program keretében közel 1500, napi fogyasztási cikket értékesítő üzlet kapott fejlesztési támogatást, legtöbbjük ezzel a bezárástól menekült meg
2025. Szeptember 11. 07:14, csütörtök | Belföld
Gyopáros Alpár: közel 1500 falusi kisbolt kapott fejlesztési támogatást
A Magyar Falu Program keretében közel 1500, napi fogyasztási cikket értékesítő üzlet kapott fejlesztési támogatást, legtöbbjük ezzel a bezárástól menekült meg
2025. Szeptember 11. 07:12, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: Magyarország teljes szolidaritását fejezi ki Lengyelországgal az éjszakai drónincidens kapcsán
Magyarország teljes szolidaritását fejezi ki Lengyelországgal az éjszakai drónincidens kapcsán, Lengyelország területi integritásának megsértése elfogadhatatlan - közölte a miniszterelnök szerdán a Facebook-oldalán.