Hírek
2025. Február 17. 09:06, hétfő |
Sport
Forrás: MTI
Böde vezérletével nyert a Paks az Üllői úton

A labdarúgó NB I 20. fordulójában a Ferencváros 2–0-ra kikapott odahaza a Pakstól.
LABDARÚGÓ NB I
20. FORDULÓ
Ferencvárosi TC–Paksi FC 0–2 (Böde 64., 90+5.)
Budapest, Groupama Aréna, 7129 néző. Vezette: Karakó
Az első félidőben a Ferencvárosnak volt valamivel több lehetősége, ugyanakkor úgy tűnt, hogy a Paks elsősorban elrontani akarja a címvédő játékát, vagy legalábbis nagyon meg akarja nehezíteni a rivális dolgát. Ez összességében sikerült a tolnaiaknak, a szünetig az FTC nem tudott mit kitalálni a szervezetten védekező ellenféllel szemben, és még szerencséje sem volt. Egy alkalommal ugyanis a paksi kapus, Szappanos ritkán látható módon bizonytalankodott saját ötösén belül, de ebből a helyzetből sem sikerült előnybe kerülnie a házigazda zöld-fehéreknek.
Fordulás után nem változott jelentős mértékben a játék képe, majd Bognár György, a vendégek vezetőedzője kettős cserével frissített a csapatán: pályára küldte Böde Dánielt is, aki a beállása után öt perccel megszerezte a vezetést a paksiaknak.
A kapott gól után jelentős mértékben megélénkült a Ferencváros játéka, a hazaiak egyre másra vezették a támadásaikat, a Paks pedig önfeláldozó védekezéssel igyekezett állni a rohamokat. A hajrában megszaporodtak a paksi ellenakciók és az egyik ilyen végén - már a ráadásban - Böde újfent betalált, ezzel végleg eldöntötte a mérkőzést.
Fotó: MTI/Koszticsák Szilárd
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 09. 08:10, hétfő | Sport
Férfi kézilabda NB I - A hazai pálya átkát megtörve bajnok a Veszprém
A Veszprém nyerte a férfi kézilabda NB I-et, mivel házigazdaként 34-31-re legyőzte a Szegedet a döntő harmadik, vasárnapi mérkőzésén, így a finálé 2018-as bevezetése óta elsőként ünnepelhetett hazai pályán.
2025. Június 09. 08:09, hétfő | Sport
Nemzetek Ligája - Portugáliáé a trófea
2025. Június 08. 22:13, vasárnap | Sport
Kermor Motorsport: Két versenyhétvége, két győzelem, egy ezüst
Versenyzői beszámolók és képek innen-onnan:
2025. Június 08. 09:06, vasárnap | Sport
Pécsi Ármin a Puskás Akadémiától a Liverpool FC-hez igazolt
Pécsi Ármin U21-es válogatott kapus a Puskás Akadémiától a Szoboszlai Dominikot is foglalkoztató angol bajnoki címvédő Liverpool labdarúgócsapatához igazolt.