Városlista
2025. szeptember 11, csütörtök - Teodóra

Hírek

2011. Július 13. 14:49, szerda | Bulvár
Forrás: Story Online

Bódi Sylvi Dubairól mesél

Bódi Sylvi Dubairól mesél

Hazánk híres modelljeinek többségéről már számtalanszor felröppent a hír, hogy jólétüket Dubaiban alapozták meg, gazdag üzletemberek szórakoztatásával.

Ezzel kapcsolatban persze egyikük sem tett vallomást, így nem tudni, igazak-e a rágalmak. Most Bódi Sylvi kamerák előtt mesélt arról, igenis járt már Dubajban. 

A modell elmondta, annyi köze van Dubaihoz, hogy nyaralt már ott, és hozzátette, semmi egyéb köze nincs a témához, így ebben az ügyben interjút sem szeretne adni, esetleg ügyvéd jelenlétében. "Most már nagyon elegem van" - tette hozzá bosszúsan.

Sylvi leszögezte tény, hogy járt kint már többször is Dubaiban, de nyaralás, vagy divatbemutató céljából, sőt libanoni barátjával is sokat utazott oda. Kijelentette, belefáradt a cáfolásba, és azt mondja, mindenki gondoljon, amit akar. A modell szerint azonban azokat, akik kint pénzt kerestek a testükkel, sem lehet és kell elítélni. Attól még, hogy valaki ilyesmiből él, még nagyon jó ember lehet - vélekedik.

Címkék: Bódi Sylvi

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 11. 07:22, csütörtök | Bulvár

Freddie Mercurynak szentel kiállítást jövőre a Magyar Zene Háza

A Queen egykori legendás énekesének, Freddie Mercurynak szenteli jövő tavasszal megnyíló új időszaki kiállítását a Magyar Zene Háza.

2025. Szeptember 10. 07:42, szerda | Bulvár

Hamarosan a mozikban az Ákos portréfilm

Október 16-án mutatják be a hazai mozik Kovács Ákos énekes-dalszerző életéről szóló Ember maradj - Az Ákos-sztori. Eddig. című zenés portréfilmet.

2025. Szeptember 08. 07:14, hétfő | Bulvár

Enyedi Ildikó örül annak, hogy a velencei közönség ráérzett filmje humorára

Lírai alkotásról van szó, de a velencei bemutatókon a közönség értékelte a film humorát, ami azt jelenti, hogy megértette a legmélyét

2025. Szeptember 07. 08:44, vasárnap | Bulvár

A legígéretesebb fiatal színésznek járó díjat nyerte el Velencében Enyedi Ildikó filmjének szereplője

A legígéretesebb fiatal, feltörekvő színésznek járó Marcello Mastroianni-díjat nyerte el a 82. Velencei Filmfesztiválon Enyedi Ildikó Csendes barát című filmjének szereplője, Luna Wedler svájci színésző.