Városlista
2025. december 3, szerda - Ferenc

Hírek

2017. November 23. 18:06, csütörtök | Belföld
Forrás: mti

Borús idő várható a hétvégén

Borús idő várható a hétvégén

Borult, szeles idő várható a hétvégén. Többfelé csapadékra is készülni kell, a hegyekben néhol hó is lehet - derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat csütörtökön az MTI-hez eljuttatott előrejelzéséből.

Pénteken az ország nagy részén borult, párás idő várható. A ködös tájakon szitálás is előfordulhat. A keleti határvidéken rövid időre, délnyugaton több órára is kisüthet a nap. A legalacsonyabb hőmérséklet mínusz 1 és plusz 5, a legmagasabb a borult tájakon 5-10, a napos területeken 11-14 fok között valószínű.

Szombaton eleinte erősen felhős, ködös idő lesz, majd átmenetileg több helyen felszakadozik a felhőzet, legkésőbb északkeleten, valamint a főváros térségében. Délutántól, estétől egyre többfelé várható eső. Emellett napközben a szél is erős, késő estétől néhol viharos lesz. A leghidegebb órákban 2-7 fok lehet. A nappali maximumok 7-15 fok között alakulnak.

Vasárnap kezdetben többfelé, majd egyre kevesebb helyen, délután elsősorban a Tiszántúlon valószínű eső. A dunántúli hegyekben és az Északi-középhegységben havas eső, hó sem kizárt. A szél erős, főként az Észak-Dunántúlon időnként viharos lesz. A minimumhőmérséklet 1-7 fok között valószínű, napközben 4-8 fok lesz - olvasható az előrejelzésben.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 02. 07:12, kedd | Belföld

ÉKM: a főutakon emelkednek a díjak a kamionok számára

Magyarország kormánya átfogó intézkedéscsomagot fogadott el, amelynek célja a teherforgalom visszaterelése a gyorsforgalmi úthálózatra.

2025. December 02. 07:11, kedd | Belföld

Duna House: novemberben rekordot döntött a jelzáloghitel-piac

2025. December 01. 07:23, hétfő | Belföld

Borult, párás, de enyhe idő várható december első hetében