Hírek
2019. Március 09. 16:33, szombat |
Belföld
Forrás: police.hu
Csákánnyal rongálta meg Jézus szobrát

Egy 31 éves héhalmi férfit hallgattak ki a pásztói nyomozók.
A Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába március 7-én 9 óra 15 perckor tettek bejelentést, miszerint Palotáson a községi feszületet ismeretlen személy megrongálta.
A rendőrök a forrónyomos intézkedések eredményeképp beazonosították és elfogták a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható 31 éves héhalmi lakost. A megalapozott gyanú szerint a férfi március 6-án 21 óra és március 7-én 9 óra között Palotáson a Szabadság úton található keresztre feszített Jézust ábrázoló szobrot egy csákánnyal megrongálta.
A rendőrök a férfit elfogták, a Pásztói Rendőrkapitányság épületébe előállították és rongálás bűntett megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 09. 08:11, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: én egy utcai szabadságharcos voltam és vagyok
- jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök a francia LCI tévécsatorna vasárnapi műsorának adott interjúban. Hozzátette, hogy \"a szabadságot ma Brüsszelből fenyegeti veszély, ez ellen kell harcolnunk\".
2025. Június 08. 09:10, vasárnap | Belföld
Nemzetgazdasági Miniszter: A magyar üzemanyagárak kedvezőbbek a környező országokénál
A magyar üzemanyagárak továbbra is kedvezőbben alakulnak a szomszédos országokhoz képest - hangsúlyozza a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) az MTI-hez szombaton eljuttatott közleményében.