Hírek
2018. Május 13. 05:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Eddig 770 ezren adták be adóbevallásukat a NAV-hoz

Eddig már 770 ezren adták be az adóbevallásukat a Nemzeti Adó- és Vámhivatalhoz, amely az idén mintegy 5 millió adózó bevallását készítette el - hangzott el az M1 aktuális csatorna híradójában.
A NAV 2021-től már a vállalkozások szinte minden bevallástervezetét is elkészíti majd a folyamatos fejlesztéseknek köszönhetően - ismertették.
Azok, akik saját maguk készítik el adóbevallásukat, május 22-éig tudják feladni a dokumentumokat. A beadási határidő napján több posta meghosszabbított nyitva tartással üzemel.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 09. 08:11, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: én egy utcai szabadságharcos voltam és vagyok
- jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök a francia LCI tévécsatorna vasárnapi műsorának adott interjúban. Hozzátette, hogy \"a szabadságot ma Brüsszelből fenyegeti veszély, ez ellen kell harcolnunk\".
2025. Június 08. 09:10, vasárnap | Belföld
Nemzetgazdasági Miniszter: A magyar üzemanyagárak kedvezőbbek a környező országokénál
A magyar üzemanyagárak továbbra is kedvezőbben alakulnak a szomszédos országokhoz képest - hangsúlyozza a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) az MTI-hez szombaton eljuttatott közleményében.