Hírek
2018. Május 14. 07:32, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Felborult egy kamion, lezárták az M3-ast Kántorjánosinál
Felborult egy kamion az M3-as autópályán, Baktalórántháza közelében, az utat mindkét irányban lezárták - tájékoztatott a rendőrség a honlapján hétfő reggel.
Felborult egy román kamion az M3-as autópálya 263-as kilométerénél, a kántorjánosi pihenőhelynél. Az első adatok szerint a balesetben senki nem sérült meg. A helyszínelés és a műszaki mentés idejére az autópályát teljes szélességben lezárták - írták a police.hu oldalon.
Az Útinform azt közölte, hogy az elválasztó sávba borult a kamion, ezért kellett mindkét irány forgalmát megállítani.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 03. 07:43, szerda | Belföld
Lázár János: A MÁV-nak nincs saját forrása a nagy pályaudvarok felújítására
A következő időszakban ezer kilométer vasúti pálya felújítása kezdődhet el, az ehhez szükséges forrás maradéktalanul rendelkezésre áll
2025. December 03. 07:42, szerda | Belföld
Rétvári Bence: jövő februárban érkezik a fegyverpénz
Jövő februárban érkezik a fegyverpénz, hathavi juttatást kap minden hivatásos rendvédelmi dolgozó - közölte kedden közösségi oldalán a Belügyminisztérium parlamenti államtitkára.
2025. December 03. 07:41, szerda | Belföld
Átfogó kampányt indít a Fidesz a Tisza Párt állítólagos megszorító csomagjáról
\"Átfogó kampányt indítunk a Tisza Párt baloldali megszorító csomagjáról\" - jelentette be a Fidesz parlamenti frakcióvezetője kedden a Facebook-oldalán.
2025. December 02. 07:12, kedd | Belföld
ÉKM: a főutakon emelkednek a díjak a kamionok számára
Magyarország kormánya átfogó intézkedéscsomagot fogadott el, amelynek célja a teherforgalom visszaterelése a gyorsforgalmi úthálózatra.
