Hírek
2019. Október 04. 16:03, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Folytatódik a várpalotai súlyos hintabaleset ügye
Vádemelési javaslattal továbbította az ügyészségnek a nyomozati anyagokat a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság, miután befejezte az ügy vizsgálatát.
A Várpalotai Napok rendezvényen 2017. szeptember 2-án este az egyik hinta eltörött. A rajta ülők a földre zuhantak, egy fiatal pedig súlyos, életveszélyes, míg egy másik fiú súlyos sérüléseket szenvedett. Mellettük hármam könnyebben megsérültek.
A rendőrség szakértők bevonásával foglalkozás körében elkövetett veszélyeztetés vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott nyomozást. Az eljárás során a nyomozók egy 67 éves és egy 64 éves budapesti férfit hallgattak ki gyanúsítottként.
A Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság befejezte az ügy vizsgálatát és az iratokat átadta az illetékes ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 03. 14:00, szerda | Belföld
Vezérigazgató: sikeres a Debrecenben gyártott BMW iX3
2026. Június 03. 09:00, szerda | Belföld
Lemondott Demeter Szilárd a Petőfi Kulturális Ügynökség éléről
Demeter Szilárd lemondott a Petőfi Kulturális Ügynökség (PKÜ) vezetéséről - írta a 444. Az igazgatótanács elnöke, aki megerősítette lemondását a hírportálnak, június 1-jével távozott a szervezet éléről.
2026. Június 03. 07:01, szerda | Belföld
Magyar Péter: Magyarország konstruktív partner lesz Európában
Magyarország őszintén, szabadon, szuverén államként visszatér az európai asztalhoz, konstruktív partner lesz - mondta Magyar Péter miniszterelnök kedden Berlinben.
2026. Június 03. 07:00, szerda | Belföld
Merz: Magyarország számíthat Németország segítségére
Magyarország európai szerepének megerősödése az egész kontinens, valamint a NATO számára is előnyös lenne
