Hírek
2012. Május 16. 07:07, szerda |
Külföld
Forrás: mno / MTI
Folytatódott Breivik pere, kint felgyújtotta magát egy ember

Felgyújtotta magát egy férfi kedden az oslói bíróság épülete előtt, miközben odabent folytatódott Anders Behring Breivik tömeggyilkos pere.
Az ismeretlen férfi megpróbálta áttörni az épület köré vont rendőrkordont, ám a biztonsági emberek leteperték. A BBC értesülése szerint súlyos sérüléseket szenvedett a mellkasán és a hasán. Mentőautóval az Ullevaal-kórházba szállították. További részletek egyelőre nem ismeretesek.
MTI / mno
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 11. 07:20, csütörtök | Külföld
Orosz védelmi minisztérium: nem volt tervbe véve lengyelországi célpontok támadása
Az orosz hadsereg nem tervezte lengyelországi célpontok támadását - közölte szerdán az orosz védelmi minisztérium.
2025. Szeptember 11. 07:13, csütörtök | Külföld
Az EP nagyobb agrártámogatást szeretne a 2027 utáni uniós költségvetésben
Az Európai Parlament nagyobb és külön agrártámogatást szeretne a 2027 utáni, hétéves uniós költségvetésben, valamint kevesebb bürokráciát a gazdáknak és ösztönzőket a környezeti és társadalmi célok eléréséhez
2025. Szeptember 10. 07:37, szerda | Külföld
Izraeli-palesztin - Az izraeli hadsereg elrendelte Gázaváros kiürítését
Az izraeli hadsereg elrendelte Gázaváros teljes kiürítését a hadsereg hamarosan kezdődő hadművelete előtt - jelentette be a katonaság kedden.
2025. Szeptember 09. 07:30, kedd | Külföld
Megbukott a francia kormány a bizalmi szavazáson
Megbukott Francois Bayrou francia miniszterelnök kormánya a hétfői bizalmi szavazáson.