Hírek
2016. November 24. 07:31, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Gyújtogatás miatt meghalt egy ember Budapesten
A rendőrség elfogta a Budapest IX. kerületben szerda éjjel tüzet okozó férfit, a tűzesetben egy ember meghalt.
A rendőrség korábban közölte, hogy több emberen elkövetett emberölés kísérlete miatt indított eljárást ismeretlen tettes ellen, miután a főváros IX. kerületében szerda éjjel egy férfi életét vesztette egy tűzesetben, egy másik könnyű sérülést szenvedett.
A tüzet okozó férfit az eseményt követően hat órán belül elfogták.
A katasztrófavédelem tájékoztatása szerint összehordott szemét gyulladt ki egy üzlet oldalában a Hurok utcában.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 03. 09:00, szerda | Belföld
Lemondott Demeter Szilárd a Petőfi Kulturális Ügynökség éléről
Demeter Szilárd lemondott a Petőfi Kulturális Ügynökség (PKÜ) vezetéséről - írta a 444. Az igazgatótanács elnöke, aki megerősítette lemondását a hírportálnak, június 1-jével távozott a szervezet éléről.
2026. Június 03. 07:01, szerda | Belföld
Magyar Péter: Magyarország konstruktív partner lesz Európában
Magyarország őszintén, szabadon, szuverén államként visszatér az európai asztalhoz, konstruktív partner lesz - mondta Magyar Péter miniszterelnök kedden Berlinben.
2026. Június 03. 07:00, szerda | Belföld
Merz: Magyarország számíthat Németország segítségére
Magyarország európai szerepének megerősödése az egész kontinens, valamint a NATO számára is előnyös lenne
