Hírek
2022. Augusztus 14. 05:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti/Fotó: MTI/Varga György
Halálos balest történt Dunavarsányban és Nagykanizsánál is
Az idős motoros férfi és az autót vezető nő is a helyszínen meghalt.
Frontálisan ütközött a motoros
Halálos motorbaleset történt szombat délelőtt Dunavarsányban, a Széchenyi utcában - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.
A balesetben segédmotorkerékpáros és személykocsi ütközött frontálisan. A 67 éves motoros a helyszínen életét vesztette - írták.
Halálos baleset a 61-esen is
Kósi Zsolt, a Zala Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-nek elmondta, hogy a baleset a 188-as kilométerszelvényben, a kisfakosi elágazó közelében történt.
A két frontálisan ütköző járművet a nagykanizsai tűzoltók áramtalanították, illetve biztosították a helyszínt a mentők kiérkezéséig.
Az MTI információi szerint a baleset során árokba borult személyautót egy nő vezette, aki olyan súlyosan megsérült, hogy a helyszínen meghalt. A másik jármű vezetőjét könnyebb sérülésekkel szállították kórházba.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 17. 08:22, szombat | Belföld
Magyar Közút: közel 670 ezer éves e-matricát vásároltak az autósok január 15-ig
2026. Január 17. 08:17, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a nemzeti petícióval most minden magyar nemet mondhat Ukrajna és a háború finanszírozására
2026. Január 17. 08:17, szombat | Belföld
Hideg idő - Rendőrség: a déli parton már biztonságos a Balaton jege
A Balaton a déli parton jelenleg teljesen, az északin korlátozottan alkalmas a jégen tartózkodásra - közölte a Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság pénteken a rendőrség honlapján.
