Hírek
2018. Május 23. 17:05, szerda |
Belföld
Forrás: police.hu
Hangos zene miatt gumilövedékkel lőtt szomszédjaira
Vádemelést javasol a rendőrség egy pécsváradi férfi ellen, aki egy gumilövedékes gázriasztó fegyverrel lőtt szomszédjaira miután összevesztek.
Garázdaság bűntett, valamint kétrendbeli könnyű testi sértés vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt nyomozott a Komlói Rendőrkapitányság egy 36 éves pécsváradi férfi ellen. A megalapozott gyanú szerint a férfi tavaly augusztus 27-én 20 óra körül összeveszett szomszédjaival, mert azok egész nap hangosan hallgatták a zenét, majd a vitát követően elővett egy gázriasztó fegyvert és gumilövedékekkel combon lőtte mindkét vitapartnerét. A sértettek a gumilövedékektől könnyű sérülést szenvedtek. A rendőrök a férfit elfogták, majd előállították és kihallgatták gyanúsítottként, a bűncselekmény elkövetését elismerte.
A gyanúsított ügyében folytatott nyomozást a rendőrség a napokban befejezte, és az ügyben keletkezett iratokat vádemelési javaslattal megküldte az ügyészségnek.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 18. 09:00, szombat | Belföld
Vitézy Dávid: végre előrelépés történt Rákosrendezőn
2026. Július 18. 08:07, szombat | Belföld
Magyar Péter: eltöröl öt adónemet a kormány
Öt adónemet teljesen eltöröl a kormány - jelentette be a miniszterelnök Facebook-oldalán péntek délután.
2026. Július 17. 15:00, péntek | Belföld
Havasi Bertalan: nincs tervben, hogy Orbán Viktor találkozzon az amerikai elnökkel
Annak kapán közölte Havasi Bertalan ezt, hogy Németh Zsolt, a Fidesz frakcióvezető-helyettese ezzel ellentétesen nyilatkozott.
