Hírek
2017. Január 06. 18:45, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Háznak ütközött és meghalt egy busz sofőrje Bicskén – utasok nem sérültek
Meghalt a sofőrje egy, az útról lesodródó autóbusznak péntek este Bicskén, az utasok nem sérültek meg - közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság ügyeletes sajtószóvivője az MTI-vel.
Kiss Z. Edward elmondta: a bicskei Batthyány utcában haladó autóbusz vezetője ismeretlen okból - valószínűleg rosszullét miatt - letért az útról és egy ház kerítésének ütközött péntek este. A szóvivő hozzátette: a sofőr a helyszínen életét vesztette, de a busz utasai nem sérültek meg a balesetben
Farkas-Bozsik Gábor, a Fejér Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője arról tájékoztatta az MTI-t, hogy a balesetet szenvedett 24 személyes különjárati autóbuszon a sofőrön kívül hat gyermek utazott.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 18. 09:00, szombat | Belföld
Vitézy Dávid: végre előrelépés történt Rákosrendezőn
2026. Július 18. 08:07, szombat | Belföld
Magyar Péter: eltöröl öt adónemet a kormány
Öt adónemet teljesen eltöröl a kormány - jelentette be a miniszterelnök Facebook-oldalán péntek délután.
2026. Július 17. 15:00, péntek | Belföld
Havasi Bertalan: nincs tervben, hogy Orbán Viktor találkozzon az amerikai elnökkel
Annak kapán közölte Havasi Bertalan ezt, hogy Németh Zsolt, a Fidesz frakcióvezető-helyettese ezzel ellentétesen nyilatkozott.
