Hírek
2021. Augusztus 21. 08:53, szombat |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Háztetőn próbált meglépni az öt év börtön elől

Az újpalotai rendőrök elfogták a szexuális visszaélés miatt körözött férfit.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság XV. Kerületi Rendőrkapitányságának rendőrei 2021. augusztus 17-én az esti órákban egy újpalotai lakásban tartottak ellenőrzést. A 37 éves K. Róbertet keresték, aki ellen a Fővárosi Törvényszék adott ki elfogatóparancsot még 2020 decemberében, mivel szexuális visszaélés miatt kiszabott 5 év börtönbüntetésének letöltését nem kezdte meg – közölte a rendőrség.
A rendőröknek egy nő nyitott ajtót, aki gyanúsan viselkedett és többször ellentmondásba keveredett, amikor K. Róbertről kérdezték. A lakás átkutatása után sem került elő a férfi, de az egyenruhások nem hagyták annyiban a dolgot, a környéken maradtak.
Nem sokkal később az ellenőrzött ház tetejéről recsegést hallottak, és a háztetőn megláttak egy alakot, aki lecsúszott, majd futásnak eredt. A rendőrök elfogták a menekülő férfit, akiről kiderült, hogy a keresett K. Róbert volt az. A 37 éves férfi nem úszta meg a börtönt: elfogása után a jogerős börtönbüntetés letöltése miatt büntetés-végrehajtási intézetbe vitték.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 11. 07:19, csütörtök | Belföld
MÁV: péntektől közvetlen vonatjáratokkal érhető el Beregszász és Ungvár
Péntektől közvetlen vonatjáratokkal érhető el Magyarországról Beregszász és Ungvár, miután az ukrajnai vasúthálózat fejlesztése lehetővé teszi Kárpátalja határmenti térségének könnyebb elérését
2025. Szeptember 11. 07:14, csütörtök | Belföld
Gyopáros Alpár: közel 1500 falusi kisbolt kapott fejlesztési támogatást
A Magyar Falu Program keretében közel 1500, napi fogyasztási cikket értékesítő üzlet kapott fejlesztési támogatást, legtöbbjük ezzel a bezárástól menekült meg
2025. Szeptember 11. 07:14, csütörtök | Belföld
Gyopáros Alpár: közel 1500 falusi kisbolt kapott fejlesztési támogatást
A Magyar Falu Program keretében közel 1500, napi fogyasztási cikket értékesítő üzlet kapott fejlesztési támogatást, legtöbbjük ezzel a bezárástól menekült meg
2025. Szeptember 11. 07:12, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: Magyarország teljes szolidaritását fejezi ki Lengyelországgal az éjszakai drónincidens kapcsán
Magyarország teljes szolidaritását fejezi ki Lengyelországgal az éjszakai drónincidens kapcsán, Lengyelország területi integritásának megsértése elfogadhatatlan - közölte a miniszterelnök szerdán a Facebook-oldalán.