Hírek
2019. Január 13. 05:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Holttestet találtak a tűzoltók egy kiégett szombathelyi lakásban

Egy ember meghalt, amikor szombaton a kora esti órákban tűz ütött ki egy szombathelyi társasház egyik nyolcadik emeleti lakásában, a Szent Gellért utcában
- közölte az MTI-vel a Vas Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság sajtóreferense.
Balogh Eszter elmondta: a kiérkező tűzoltók egy vízsugárral eloltották a lángokat, majd megkezdték a lakás átvizsgálását, ekkor találtak rá a holttestre.
A tűzesetnek más sérültje nem volt, a tízemeletes társasház lakóinak nem kellett elhagyniuk a otthonaikat.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 09. 08:11, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: én egy utcai szabadságharcos voltam és vagyok
- jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök a francia LCI tévécsatorna vasárnapi műsorának adott interjúban. Hozzátette, hogy \"a szabadságot ma Brüsszelből fenyegeti veszély, ez ellen kell harcolnunk\".
2025. Június 08. 09:10, vasárnap | Belföld
Nemzetgazdasági Miniszter: A magyar üzemanyagárak kedvezőbbek a környező országokénál
A magyar üzemanyagárak továbbra is kedvezőbben alakulnak a szomszédos országokhoz képest - hangsúlyozza a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) az MTI-hez szombaton eljuttatott közleményében.