Hírek
2013. Május 03. 14:33, péntek |
Bulvár
Forrás: ujasz.hu
Íme, a világ legszexisebb nője, 99 szexbombát beelőzve

Idén Mila Kunist találták méltónak a címre.
Mila Kunis színésznő tavaly még csak a 14. helyen végzett az FHM magazin a világ legszexisebb nője címének elnyeréséért rendezett versenyben, idén azonban éppen 14 helyet lépett előre. Ő lett ugyanis a lap olvasói szerint az első, azaz a legszexisebb sztár.
A verseny történetének legutóbbi négy évében brit szépségek vitték el rendre a koronát, ám most az ukrán származású amerikai színésznőé lett a pálma. "Mila nem egyszerűen természetes szépsége okán nyerhetett, hanem remek humorérzékének és annak köszönhetően, hogy nem fél saját maga kifigurázásától sem" - mondta Dan Jude szerkesztő.
Egy évvel ezelőtt az ugyancsak lélegzetelállítóan szép Tulisa Contostavlos nyerte a versenyt, de Milának sem volt oka a panaszra, hiszen az Esquire magazin olvasói már egy évvel ezelőtt megelőlegezték neki ezt a címet, amellyel maga mögé utasította Rihannát.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 27. 09:06, vasárnap | Bulvár
Elsőbálozó lányok lettek a 200. balatonfüredi Anna-bál szépei
A budapesti Szabó Laura lett a 200. Anna-bál szépe, első udvarhölgye a balatonfüredi Windisch Laura, második udvarhölgye pedig a szintén balatonfüredi Zsoldos Laura lett, mindhárman elsőbálozók.
2025. Július 26. 10:05, szombat | Bulvár
A Magyar Posta tematikus személyes bélyeget bocsátott ki Buzánszky Jenő tiszteletére
A Magyar Posta tematikus személyes bélyeget bocsátott ki Buzánszky Jenő születésének 100. évfordulója alkalmából.
2025. Július 26. 09:56, szombat | Bulvár
Ma rendezik a 200. balatonfüredi Anna-bált
Ma rendezik a 200. balatonfüredi Anna-bált, amelyre a szervezők minden eddiginél több, 760 bálozót várnak.
2025. Július 25. 07:47, péntek | Bulvár
Elhunyt Hulk Hogan
Elhunyt a világhírű pankrátor, Hulk Hogan, aki nagyban hozzájárult a WWE sikeréhez – írja a New York Post.