Hírek
2016. Október 13. 07:50, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Indul a Miénk a város! című játék
A Nemzetpolitikai államtitkárság idén negyedik alkalommal is meghirdeti a Miénk a város! című játékot, amelyre 6-10 éves óvodások és kisiskolások jelentkezését várják.
Az államtitkárság MTI-hez eljuttatott közlése szerint a gyerekek négy héten keresztül mutathatják meg tehetségüket különböző feladatok megoldásával.
A legkitartóbb, legszorgalmasabb játékosok közül az első ötven, legtöbb pontot összegyűjtő kisgyermek 100-100 ezer forint értékű - fejlesztő játékokat, gyermekkönyveket tartalmazó - Csodasarkot nyer intézményének.
Mint írták, a játék kapcsolódik ahhoz a célhoz, hogy megtalálják és segítsék azokat, akik egy-egy közösség motorjai lehetnek, hatásukra a közösségben az összetartozás, egymás segítése, a magyarsághoz való tartozás erősödhet.
Idén a játék október 13-án indul és november 10-én zárul. A játék a www.mienkavaros.hu oldalon érhető el.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 17. 08:22, szombat | Belföld
Magyar Közút: közel 670 ezer éves e-matricát vásároltak az autósok január 15-ig
2026. Január 17. 08:17, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a nemzeti petícióval most minden magyar nemet mondhat Ukrajna és a háború finanszírozására
2026. Január 17. 08:17, szombat | Belföld
Hideg idő - Rendőrség: a déli parton már biztonságos a Balaton jege
A Balaton a déli parton jelenleg teljesen, az északin korlátozottan alkalmas a jégen tartózkodásra - közölte a Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság pénteken a rendőrség honlapján.
