Városlista
2025. június 9, hétfő - Félix

Hírek

2018. Augusztus 29. 07:30, szerda | Belföld
Forrás: mti

Ismét drágultak az üzemanyagok - 400 fölött mindkettő

Ismét drágultak az üzemanyagok - 400 fölött mindkettő

A Mol bruttó 3-3 forinttal emelte a gázolaj és a 95-ös benzin literenkénti nagykereskedelmi árát szerdán.

A változással a gázolaj literenkénti átlagára 408 forintra, a benziné 401 forintra nőtt.

Legutóbb augusztus 17-én változott a gázolaj átlagára, akkor is 3 forinttal emelkedett. A benziné augusztus 8-án változott, akkor 2 forinttal csökkent.

Az autósok 50 forintos különbséget is tapasztalhatnak a töltőállomások árai között.

A benzin ára 2012. április elején érte el csúcsát, akkor egy liter átlagosan 451 forintba került. A gázolaj literje 2012. január közepén volt a legdrágább, átlagosan 449 forint.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 09. 08:11, hétfő | Belföld

Orbán Viktor: én egy utcai szabadságharcos voltam és vagyok

- jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök a francia LCI tévécsatorna vasárnapi műsorának adott interjúban. Hozzátette, hogy \"a szabadságot ma Brüsszelből fenyegeti veszély, ez ellen kell harcolnunk\".

2025. Június 08. 09:10, vasárnap | Belföld

Nemzetgazdasági Miniszter: A magyar üzemanyagárak kedvezőbbek a környező országokénál

A magyar üzemanyagárak továbbra is kedvezőbben alakulnak a szomszédos országokhoz képest - hangsúlyozza a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) az MTI-hez szombaton eljuttatott közleményében.