Hírek
2022. Június 23. 18:17, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: Mol Group
Ismét teljes kapacitással termel a Dunai Finomító

Ismét teljes kapacitással termel a százhalombattai Dunai Finomító - közölte a Mol csütörtökön az MTI-vel.
A finomító atmoszférikus és vákuumdesztillációs-2 (AV-2) üzemében június 14-én tűz ütött ki, emiatt az üzemet le kellett állítani.
A szükséges javításokat követően ismét a megszokott rend szerint, teljes kapacitással működik az üzem - írták. A Dunai Finomítóban 3 desztillációs üzem működik, az AV-2 leállása alatt a másik kettő mindvégig teljes kapacitáson termelt - tájékoztatott a Mol.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 27. 09:09, vasárnap | Belföld
MÁV: felsővezeték-szakadás miatt hosszabb a menetidő a győri fővonalon
Letörött a Budapestről Bécsbe tartó Semmelweis EC mozdonyának áramszedője, a vonat utasait a katasztrófavédelem segítségével szállítják át másik vonatra.
2025. Július 27. 09:08, vasárnap | Belföld
Vihar - Heves zivatarok is lehetnek ma az országban
2025. Július 26. 10:01, szombat | Belföld
A Meta beszünteti a politikai hirdetéseket az EU-ban az uniós szabályozás miatt
A többek között a Facebook és az Instagram platformokat üzemeltető META, pénteken bejelentette, hogy októbertől beszünteti a politikai, választási és társadalmi témájú hirdetéseket az Európai Unióban.
2025. Július 26. 09:58, szombat | Belföld
Visit Hungary: már több mint 10 millió turista érkezett az országba
Idén július 23-án lépte túl a vendégek száma a 10 milliót, már most Magyarország népességét meghaladó vendégforgalmat bonyolított a turisztikai szektor - közölte a Visit Hungary az MTI-vel pénteken.