Hírek
2011. Október 04. 07:49, kedd |
Bulvár
Forrás: STOP
Újabb per vár Stohl Andrásra?
Kaincz Pál ügyvédje szerint csak hasba akasztás volt az egymillió forint, amit Stohl András kártérítés gyanánt helyezett letétbe ügyfele számára.
Dr. Mester Csaba ugyanis az ítélethirdetés után levélben jelezte, hogy felvennék az összeget, de ez idáig még nem kaptak választ.
Az ügyvéd azonban ezt az összeget csak előzetes kárenyhítésként értékeli, és rövidesen elindítja a polgári peres eljárást, amely során összesen tizenkét millió forintot kíván behajtani a sérüléseket szenvedett családtagoknak.
Biztosan nem ítélik meg a teljes összeget, de 7-8 millió forintra számítunk. Persze a per nemcsak a színészt érinti, hiszen elsősorban a kötelező felelősségbiztosítójának kell rendeznie a dolgokat. Könnyen lehet, hogy Stohl a börtönből érkezik majd a tárgyalásra - helyezte kilátásba dr. Mester Csaba.
STOP
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 17. 06:00, szombat | Bulvár
A Sziget fesztivált is díjazták a European Festival Awards groningeni gáláján
Ismét nemzetközi elismerést kapott a Sziget fesztivál a társadalmi ügyek melletti kiállásáért. A rendezvényt 2024 után immár másodszor díjazták a Take a Stand kategóriában a European Festival Awards szerdai groningeni gáláján.
2026. Január 16. 07:10, péntek | Bulvár
Orbán Viktor átadta az egymilliomodik Gondosórát
Orbán Viktor átadta az egymilliomodik Gondosórát csütörtökön - derül ki a kormányfő Facebook-bejegyzéséből.
