Hírek
2012. Február 02. 12:45, csütörtök |
Bulvár
Forrás: Story Online
Judy padlóra került. Elárverezik a házát?

Felszólította a bank az énekesnőt, hogy pár héten belül fizesse ki a fennálló tartozását. Ellenkező esetben elárverezik a házát.
Még fogalma sincs Judynak és a férjének, Balázsnak, hogyan oldják meg a helyzetet, ők mégis bizakodnak: megtarthatják a házukat. A Story magazinnak elárulták, hónapokon keresztül nem tudták fizetni a banki részleteket, és bár úgy számoltak, hogy decemberben nagyobb összeghez jutnak, végül nem érkezett meg a pénz. Most pedig csak néhány hetük van arra, hogy rendezzék a tartozásukat, ebben segít a család is. "Anyagilag soha nem voltam még így a padlón..."- árulta el Judy, aki azt is elismerte, hogy mindez igazi próbatétel a házasságának is. Hogyan jutott idáig az énekesnő, és hogy vajon mindez mennyiben változtatta meg a kapcsolatát a férjével, az kiderül a Story magazin mostani számából.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 29. 07:46, kedd | Bulvár
Söréttel lőttek meg ismeretlen elkövetők egy kerecsensólymot a Hortobágyon
2025. Július 28. 07:55, hétfő | Bulvár
Ismét Magyarországon tartják a guppi tenyésztők Európa bajnokságát és kiállítását
2025. Július 27. 09:06, vasárnap | Bulvár
Elsőbálozó lányok lettek a 200. balatonfüredi Anna-bál szépei
A budapesti Szabó Laura lett a 200. Anna-bál szépe, első udvarhölgye a balatonfüredi Windisch Laura, második udvarhölgye pedig a szintén balatonfüredi Zsoldos Laura lett, mindhárman elsőbálozók.
2025. Július 26. 10:05, szombat | Bulvár
A Magyar Posta tematikus személyes bélyeget bocsátott ki Buzánszky Jenő tiszteletére
A Magyar Posta tematikus személyes bélyeget bocsátott ki Buzánszky Jenő születésének 100. évfordulója alkalmából.