Hírek
2012. Február 19. 07:15, vasárnap |
Belföld
Forrás: OrientPress
Kapós volt a Magyar Telekom

A hét utolsó kereskedési napja jól sikerült a tőzsdén. A Magyar Telekomot az osztalékvárakozás és a különadó remélt kivezetése miatt sok befektető vette. A BUX összességében 2,1 százalékos erősödéssel zárt, 19 147 ponton
A Magyar Telekom 5,5 százalékot ralizott, 573 forintig. A MOL 1,6 százalékot erősödött, 19 100 forintig. Az OTP részvényei 1,9 százalékot erősödtek, 3945 forintra. A Richter 1,3 százalékot ment felfelé, 37 990 forintig.
A forint is erősödött. Kora este az eurót 289 forint 90 filléren, a dollárt 220 forint 30 filléren, míg a svájci frankot 239 forint 90 filléren jegyezték.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 09. 07:37, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt
Az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt, minthogy hazánk a jelenlegi globális bizonytalanságok közepette is stabil környezetet nyújt az ágazat számára
2025. Április 09. 07:36, szerda | Belföld
OGY - A kábítószer elleni fellépésről tárgyal a parlament
A kábítószer elleni fellépéssel kapcsolatos törvényjavaslatról tárgyal szerdán a parlament.
2025. Április 09. 07:33, szerda | Belföld
Orbán Viktor: nem hagyjuk, hogy a vámháború letérítsen minket az adócsökkentés útjáról!
A vámháború nem akadály, megcsináljuk Európa legnagyobb adócsökkentési programját - közölte a miniszterelnök a Facebook-oldalán kedden.
2025. Április 09. 07:32, szerda | Belföld
Amerikai nagykövet: egy potenciális aranykor előtt állunk a magyar-amerikai kapcsolatokban
Egy potenciális aranykor előtt állunk az amerikai-magyar kapcsolatokban, amelynek alapját a két ország vezetői közti szoros kapcsolat adja