Hírek
2018. Július 01. 05:02, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Két embert mentettek ki a Dunából Budapesten
Két embert mentettek ki a Dunából a tűzoltók szombaton Budapesten - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság a honlapján.
Kolozsi Péter, a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság helyettes szóvivője az MTI-nek elmondta, hogy szombat délután a Batthyány térnél egy nő esett a Dunába, a tűzoltóknak a segítségére siető férfit is ki kellett menteniük.
A férfit létrával, a nőt alpintechnikával, speciális hordágyon emelték ki a vízből. Mindkettejüket átadták a mentőknek, akik a helyszínen ellátták őket - tette hozzá Kolozsi Péter.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 17. 08:22, szombat | Belföld
Magyar Közút: közel 670 ezer éves e-matricát vásároltak az autósok január 15-ig
2026. Január 17. 08:17, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a nemzeti petícióval most minden magyar nemet mondhat Ukrajna és a háború finanszírozására
2026. Január 17. 08:17, szombat | Belföld
Hideg idő - Rendőrség: a déli parton már biztonságos a Balaton jege
A Balaton a déli parton jelenleg teljesen, az északin korlátozottan alkalmas a jégen tartózkodásra - közölte a Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság pénteken a rendőrség honlapján.
