Hírek
2012. Február 10. 14:04, péntek |
Bulvár
Forrás: Story Online
Kiss Ramóna és Solti Ádám: Mi van köztük?
A Story gálán Kiss Ramóna és Solti Ádám voltak a parkett ördögei. Táncuk láttán sokan már egy új kapcsolatról fantáziáltak.
Kiss Ramóna és Solti Ádám kettőse sokak fantáziáját beindította a Story gálán. Ádámról tudjuk, hogy komoly kapcsolatban él, fiatal kedvese, Dóri távolmaradásának feltehetően az lehetett az oka, hogy a lány érettségire készül. Így amikor Gönczi Gábor zenekara színpadra lépett, Ádám Ramónát kérte táncra. Az asztaloknál ülő vendégek leginkább az ő kettősüket figyelte. Ramóna kecsesen mozgott, és táncuk egyre több Barátok közt szereplőt is a parkettre csábított. A kettejük kapcsolatának további alakulásáról részleteket a ma megjelent BEST magazinban olvashat!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 17. 06:00, szombat | Bulvár
A Sziget fesztivált is díjazták a European Festival Awards groningeni gáláján
Ismét nemzetközi elismerést kapott a Sziget fesztivál a társadalmi ügyek melletti kiállásáért. A rendezvényt 2024 után immár másodszor díjazták a Take a Stand kategóriában a European Festival Awards szerdai groningeni gáláján.
2026. Január 16. 07:10, péntek | Bulvár
Orbán Viktor átadta az egymilliomodik Gondosórát
Orbán Viktor átadta az egymilliomodik Gondosórát csütörtökön - derül ki a kormányfő Facebook-bejegyzéséből.
