Hírek
2020. Október 27. 16:11, kedd |
Belföld
Forrás: infovárosok/illusztráció: pixabay
Láncfűrésszel vágta meg a karját

A mentők kiérkezéséig a XVIII. kerületi rendőrök látták el a súlyosan sérült férfit.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába 2020. október 24-én 17 óra 34 perckor érkezett bejelentés arról, hogy egy férfi láncfűrésszel megvágta a karját.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság XVIII. Kerületi Rendőrkapitányság járőrei tíz percen belül a helyszínre érkeztek. Kiss Béla őrmester és Homoki Richárd őrmester gyorsan cselekedett. A 90 éves férfi vérző karját szakszerűen leszorították, a vérzését elállították, és további ellátásra átadták a mentőszolgálat munkatársainak.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 27. 09:09, vasárnap | Belföld
MÁV: felsővezeték-szakadás miatt hosszabb a menetidő a győri fővonalon
Letörött a Budapestről Bécsbe tartó Semmelweis EC mozdonyának áramszedője, a vonat utasait a katasztrófavédelem segítségével szállítják át másik vonatra.
2025. Július 27. 09:08, vasárnap | Belföld
Vihar - Heves zivatarok is lehetnek ma az országban
2025. Július 26. 10:01, szombat | Belföld
A Meta beszünteti a politikai hirdetéseket az EU-ban az uniós szabályozás miatt
A többek között a Facebook és az Instagram platformokat üzemeltető META, pénteken bejelentette, hogy októbertől beszünteti a politikai, választási és társadalmi témájú hirdetéseket az Európai Unióban.
2025. Július 26. 09:58, szombat | Belföld
Visit Hungary: már több mint 10 millió turista érkezett az országba
Idén július 23-án lépte túl a vendégek száma a 10 milliót, már most Magyarország népességét meghaladó vendégforgalmat bonyolított a turisztikai szektor - közölte a Visit Hungary az MTI-vel pénteken.