Hírek
2018. Április 14. 10:12, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Leégett egy általános iskola tornaterme Szegeden

Tűz ütött ki egy iskolaépület különálló, téglaépítésű tornatermében a szegedi Madách utcában szombat hajnalban, a tűzoltóknak sikerült megfékezniük a lángokat - tájékoztatta a katasztrófavédelem az MTI-t.
A Szegedről, Kistelekről, Makóról és Ruzsáról érkezett tűzoltók - a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítása mellett - előbb körülhatárolták, majd lefeketítették a lángokat.
A hatszáz négyzetméteres épület cserépfedésű tetőszerkezetének nagy része beszakadt. A lángok veszélyeztették az iskolaépületet, illetve a szomszédos lakóházat, de a tűz nem terjedt át. A tűzoltók folytatják a munkát - áll a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 09. 08:11, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: én egy utcai szabadságharcos voltam és vagyok
- jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök a francia LCI tévécsatorna vasárnapi műsorának adott interjúban. Hozzátette, hogy \"a szabadságot ma Brüsszelből fenyegeti veszély, ez ellen kell harcolnunk\".
2025. Június 08. 09:10, vasárnap | Belföld
Nemzetgazdasági Miniszter: A magyar üzemanyagárak kedvezőbbek a környező országokénál
A magyar üzemanyagárak továbbra is kedvezőbben alakulnak a szomszédos országokhoz képest - hangsúlyozza a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) az MTI-hez szombaton eljuttatott közleményében.