Városlista
2025. június 10, kedd - Margit

Hírek

2011. Augusztus 06. 07:25, szombat | Belföld
Forrás: HírTV

Legalább négymilliárdot kell fizetniük, ha be akarnak lépni

Legalább négymilliárdot kell fizetniük, ha be akarnak lépni

Legkevesebb négymilliárd forintért léphet be egy negyedik mobilszolgáltató a hazai piacra.

A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság ekkora kikiáltási áron indítja meg az újabb szereplő számára félretett frekvenciablokk árverését.

 

Az értékesítés célja, hogy egyre több fogyasztó számára legyenek elérhetők a nagyobb sebességű, szélessávú mobilszolgáltatások. A hivatal szerint a szolgáltatás választékbővülésével az előfizetői díjak is csökkenhetnek. A licit eredményhirdetése november 22-én lesz. (pr)

hírTV

Címkék: mobil

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 09. 08:11, hétfő | Belföld

Orbán Viktor: én egy utcai szabadságharcos voltam és vagyok

- jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök a francia LCI tévécsatorna vasárnapi műsorának adott interjúban. Hozzátette, hogy \"a szabadságot ma Brüsszelből fenyegeti veszély, ez ellen kell harcolnunk\".

2025. Június 08. 09:10, vasárnap | Belföld

Nemzetgazdasági Miniszter: A magyar üzemanyagárak kedvezőbbek a környező országokénál

A magyar üzemanyagárak továbbra is kedvezőbben alakulnak a szomszédos országokhoz képest - hangsúlyozza a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) az MTI-hez szombaton eljuttatott közleményében.