Városlista
2025. június 9, hétfő - Félix

Hírek

2013. November 14. 12:37, csütörtök | Belföld
Forrás: technika.us

Lenovo Vibe Z - új 5.5 colos lépett a színre

Lenovo Vibe Z - új 5.5 colos lépett a színre

A Lenovo a minap mutatta be legújabb, 5.5 colos és dupla SIM-támogatású okostelefon-táblagép hibridjét, a Lenovo Vibe Z-t.

Két SIM-kártya kezelését is támogatja az új Lenovo Vibe Z okostelefon-táblagép hibrid, melynek legszembetűnőbb tulajdonsága az 5.5 colos, Full HD felbontású és 400ppi pixelsűrűségű IPS LCD érintőkijelző. Beljebb tekintve négymagos, 2.2GHz-es Snapdragon 800 processzor, 2GB RAM és Adreno 330 grafikus vezérlő fedezhető fel. Az Android operációs rendszert futtató készülék hátulján 13 megapixeles, Exmor-RS szenzorral bíró Sony IMX135 kamera található, mely a gyártó szerint rossz fényviszonyok között is kiváló minőségű képek készítésére alkalmas. Előre egy széles, 84 fokos látószöggel rendelkező kamera került.

A Lenovo Vibe Z a 4G/LTE hálózatot is támogatja, így nagy sebességű mobilinternetezésre is használható. Speciális, gyors betekintést engedő tok is piacra kerül az okostelefon-tablet hibriddel egy időben. A hírek szerint Kínában hamarosan már előrendelhető lesz, ára és nemzetközi megjelenési időpontja viszont egyelőre még nem ismert.

Címkék: Lenovo, okostelefon

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 09. 08:11, hétfő | Belföld

Orbán Viktor: én egy utcai szabadságharcos voltam és vagyok

- jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök a francia LCI tévécsatorna vasárnapi műsorának adott interjúban. Hozzátette, hogy \"a szabadságot ma Brüsszelből fenyegeti veszély, ez ellen kell harcolnunk\".

2025. Június 08. 09:10, vasárnap | Belföld

Nemzetgazdasági Miniszter: A magyar üzemanyagárak kedvezőbbek a környező országokénál

A magyar üzemanyagárak továbbra is kedvezőbben alakulnak a szomszédos országokhoz képest - hangsúlyozza a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) az MTI-hez szombaton eljuttatott közleményében.