Hírek
2013. November 22. 14:28, péntek |
Bulvár
Forrás: ujasz.hu
Liptai divatot teremtett? Minden celeb bűnöző lesz?
Balázs Pali édesapja rokkant kártyájával parkolt...
Liptai Claudia után Balázs Pali is a vádlottak padjára állhat, hiszen ő is illegálisan vette igénybe az édesapja rokkant kártyáját.
A 45 éves énekes kedden délelőtt parkolt édesapja rokkantnyugdíjas-kártyájával, de egyedül volt, tehát a jogosult személy nem volt jelen.
A rendőrség az alábbit nyilatkozta: Az intézkedő rendőrök a férfit közokirat-hamisítás megalapozott gyanúja miatt a Budapesti Rendőr-főkapitányság VI. Kerületi Rendőrkapitányságára előállították, ahol gyanúsítottkénti kihallgatása szabadlábon hagyása mellett megtörtént.
Balázs Pali nem hazudozott, nem védekezett, hanem elismerte, hogy az édesapját szokta vinni a kórházba és most ott maradt a papír az ablakban.
Nagyon siettem valahová, ezért tettem ki édesapám kártyáját, amit akkor szoktam használni, amikor őt viszem a kórházba, most azonban más ügyben kellett sietnem – ismerte el a Borsnak a történteket az énekes, aki nem hátráltatta a rendőröket és önként bement velük a kapitányságra. – Nagyon együttműködő voltam, nem történt semmilyen összetűzés.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 17. 06:00, szombat | Bulvár
A Sziget fesztivált is díjazták a European Festival Awards groningeni gáláján
Ismét nemzetközi elismerést kapott a Sziget fesztivál a társadalmi ügyek melletti kiállásáért. A rendezvényt 2024 után immár másodszor díjazták a Take a Stand kategóriában a European Festival Awards szerdai groningeni gáláján.
2026. Január 16. 07:10, péntek | Bulvár
Orbán Viktor átadta az egymilliomodik Gondosórát
Orbán Viktor átadta az egymilliomodik Gondosórát csütörtökön - derül ki a kormányfő Facebook-bejegyzéséből.
