Városlista
2025. szeptember 11, csütörtök - Teodóra

Hírek

2021. Április 13. 05:00, kedd | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu

Lopás miatt fogtak el egy kéregetőt, aki bosszúból másokra köhögött

Lopás miatt fogtak el egy kéregetőt, aki bosszúból másokra köhögött

Lopás miatt fogtak el egy kéregetőt, aki sajtóbeszámolók szerint bosszúból másokra köhögött - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság hétfőn a police.hu-n.

A rendőrségi honlapon azt írták, több internetes bulvárlap szombati híre szerint egy újbudai pláza környékén egy kéregető szándékosan ráköhögött többekre, mert nem adtak neki pénzt.

A hírekben szereplő 31 éves férfit a XI. kerületi rendőrök még március 23-án azért fogták el, mert az utcán kitépte egy ember kezéből a mobilját, és megpróbált elfutni vele. A lopással gyanúsított férfi azóta letartóztatásban van.

"A szándékosan másokra köhögés miatt eddig nem érkezett bejelentés a XI. Kerületi Rendőrkapitányságra. A hatóság akkor tudja elbírálni, hogy történt-e szabálysértés vagy bűncselekmény, ha valaki konkrét feljelentést tesz" - olvasható a BRFK közleményében.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 11. 07:19, csütörtök | Belföld

MÁV: péntektől közvetlen vonatjáratokkal érhető el Beregszász és Ungvár

Péntektől közvetlen vonatjáratokkal érhető el Magyarországról Beregszász és Ungvár, miután az ukrajnai vasúthálózat fejlesztése lehetővé teszi Kárpátalja határmenti térségének könnyebb elérését

2025. Szeptember 11. 07:14, csütörtök | Belföld

Gyopáros Alpár: közel 1500 falusi kisbolt kapott fejlesztési támogatást

A Magyar Falu Program keretében közel 1500, napi fogyasztási cikket értékesítő üzlet kapott fejlesztési támogatást, legtöbbjük ezzel a bezárástól menekült meg

2025. Szeptember 11. 07:14, csütörtök | Belföld

Gyopáros Alpár: közel 1500 falusi kisbolt kapott fejlesztési támogatást

A Magyar Falu Program keretében közel 1500, napi fogyasztási cikket értékesítő üzlet kapott fejlesztési támogatást, legtöbbjük ezzel a bezárástól menekült meg

2025. Szeptember 11. 07:12, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: Magyarország teljes szolidaritását fejezi ki Lengyelországgal az éjszakai drónincidens kapcsán

Magyarország teljes szolidaritását fejezi ki Lengyelországgal az éjszakai drónincidens kapcsán, Lengyelország területi integritásának megsértése elfogadhatatlan - közölte a miniszterelnök szerdán a Facebook-oldalán.