Hírek
2019. Március 23. 17:28, szombat |
Belföld
Forrás: police.hu
Lopott autóval borult árokba a beszívott testvérpár
Elfogtak a rendőrök két férfit, akik a gyanú szerint csütörtök este Vácon loptak el egy kocsit a benne hagyott indítókulcs segítségével. A férfiakkal szemben alkalmazott drogteszt pozitív értéket mutatott.
A Váci Rendőrkapitányságon indult eljárás egy váci testvérpár ellen lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt.
A nyomozás jelenlegi adatai szerint a 24 éves férfi és 20 éves testvére március 21-én kora este egy váci pizzéria előtt nyitott állapotban leállított személygépkocsiba beültek, majd a gyújtáskapcsolóban lévő indítókulcs segítségével az idősebb férfi az autót beindította és azzal elhajtottak.
Ezt követően még aznap este Verőce belterületén a járőr észlelte és megpróbálta megállítani a lopott gépkocsit, azonban annak vezetője a rendőröket látva nagy sebességgel tovább hajtott, majd Letkés területén egy útmenti árokba hajtva felborult. A gépkocsiban utazó két férfit a járőrök a helyszínen elfogták, majd előállították a Váci Rendőrkapitányságra, ahol a velük szemben alkalmazott kábítószer-gyorstesztek pozitív értéket jeleztek.
A két férfit a nyomozók gyanúsítottként hallgatták ki, majd őrizetbe vették őket és előterjesztést tettek letartóztatásuk indítványozására.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 18. 11:00, szombat | Belföld
Karácsony Gergely: Budapest történetének legnagyobb elektromosbusz-fejlesztését készítjük elő
Budapest történetének legnagyobb elektromosbusz-fejlesztését készítjük elő: legalább 250 új elektromos buszt szeretnénk forgalomba állítani, a hozzájuk szükséges töltőinfrastruktúrával együtt
2026. Július 18. 09:00, szombat | Belföld
Vitézy Dávid: végre előrelépés történt Rákosrendezőn
2026. Július 18. 08:07, szombat | Belföld
Magyar Péter: eltöröl öt adónemet a kormány
Öt adónemet teljesen eltöröl a kormány - jelentette be a miniszterelnök Facebook-oldalán péntek délután.
2026. Július 17. 15:00, péntek | Belföld
Havasi Bertalan: nincs tervben, hogy Orbán Viktor találkozzon az amerikai elnökkel
Annak kapán közölte Havasi Bertalan ezt, hogy Németh Zsolt, a Fidesz frakcióvezető-helyettese ezzel ellentétesen nyilatkozott.
