Hírek
2017. December 15. 15:27, péntek |
Bulvár
Forrás: mti
Május 19-én lesz Harry herceg és Meghan Markle esküvője

Május 19-én lesz Harry herceg és amerikai menyasszonya, Meghan Markle esküvője.
Az időpontot a Kensington-palota - Harry édesapja, Károly brit trónörökös londoni hivatala - közölte pénteken.
A herceg és az amerikai színésznő eljegyzését november végén jelentették be Londonban. Az eddigi hivatalos közlésekből már az is tudható volt, hogy a 33 éves Harry és a 36 esztendős Meghan Markle a London nyugati határában fekvő Windsor ősi királyi rezidenciájának Szent György-kápolnájában esküszik örök hűséget egymásnak májusban.
Az esküvő pontos dátumát azonban csak pénteken ismertette az udvar.
A Kensington-palota hangsúlyozta, hogy az egyházi szertartás, a virágok, a dekoráció és az esküvő utáni fogadás minden költségét a királyi család állja.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 27. 09:06, vasárnap | Bulvár
Elsőbálozó lányok lettek a 200. balatonfüredi Anna-bál szépei
A budapesti Szabó Laura lett a 200. Anna-bál szépe, első udvarhölgye a balatonfüredi Windisch Laura, második udvarhölgye pedig a szintén balatonfüredi Zsoldos Laura lett, mindhárman elsőbálozók.
2025. Július 26. 10:05, szombat | Bulvár
A Magyar Posta tematikus személyes bélyeget bocsátott ki Buzánszky Jenő tiszteletére
A Magyar Posta tematikus személyes bélyeget bocsátott ki Buzánszky Jenő születésének 100. évfordulója alkalmából.
2025. Július 26. 09:56, szombat | Bulvár
Ma rendezik a 200. balatonfüredi Anna-bált
Ma rendezik a 200. balatonfüredi Anna-bált, amelyre a szervezők minden eddiginél több, 760 bálozót várnak.
2025. Július 25. 07:47, péntek | Bulvár
Elhunyt Hulk Hogan
Elhunyt a világhírű pankrátor, Hulk Hogan, aki nagyban hozzájárult a WWE sikeréhez – írja a New York Post.