Hírek
2020. Április 07. 09:41, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Megölte édesanyját egy mogyoródi nő
Több késszúrással megölte édesanyját egy 55 éves mogyoródi nő - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság kedden a rendőrség honlapján.
A közlemény szerint a nő hétfő este telefonált a rendőrségre, hogy megölte édesanyját. A kiérkező járőr az akkor már élettelen asszonyon nem tudott segíteni.
A tettes együtt élt édesanyjával, mert egy ideje nem volt munkahelye, se megélhetése. A gyilkosság indítéka egyelőre nem ismert, a nő jelenleg nincs kihallgatható állapotban - írták.
Hozzátették: a nőt őrizetbe vették, és emberölés megalapozott gyanúja miatt eljárást indítottak ellene.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 03. 09:00, szerda | Belföld
Lemondott Demeter Szilárd a Petőfi Kulturális Ügynökség éléről
Demeter Szilárd lemondott a Petőfi Kulturális Ügynökség (PKÜ) vezetéséről - írta a 444. Az igazgatótanács elnöke, aki megerősítette lemondását a hírportálnak, június 1-jével távozott a szervezet éléről.
2026. Június 03. 07:01, szerda | Belföld
Magyar Péter: Magyarország konstruktív partner lesz Európában
Magyarország őszintén, szabadon, szuverén államként visszatér az európai asztalhoz, konstruktív partner lesz - mondta Magyar Péter miniszterelnök kedden Berlinben.
2026. Június 03. 07:00, szerda | Belföld
Merz: Magyarország számíthat Németország segítségére
Magyarország európai szerepének megerősödése az egész kontinens, valamint a NATO számára is előnyös lenne
