Városlista
2026. július 18, szombat - Frigyes

Hírek

2013. Március 14. 11:44, csütörtök | Belföld
Forrás: MTI

Megpróbálták feltörni a Fidesz honlapját

Megpróbálták feltörni a Fidesz honlapját

Ismeretlenek megpróbálták feltörni a Fidesz honlapját szerda este, a kormánypárt feljelentést tesz ügyben - közölte a Fidesz sajtóirodája csütörtökön az MTI-vel.

Közleményükben azt írták: "a támadást sikerült elhárítani, de a Fideszt felháborítja az újabb erőszakos akció".
Emlékeztettek arra, hogy a múlt héten "radikális demonstrálók" egy csoportja betört a Fidesz budapesti székházába. A szabadon választott magyar parlament egy pártján keresztül, ismét a demokratikus intézményrendszert érte támadás - fogalmaztak.
Közölték: a Fidesz feljelentést tesz, és felkéri az illetékes szerveket, hogy a lehető legrövidebb időn belül derítsék ki, kik állnak az újabb támadás mögött. Minden embernek joga van tudni, kik azok, akik a magyar demokrácia meggyengítésében érdekeltek - tették hozzá.

Címkék: Pártok-Fidesz

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 18. 13:00, szombat | Belföld

Bezárja diósgyőri gyárát a Nestlé

A szezonális édességek iránti kereslet visszaesése miatt az év végén befejezi a termékek előállítását a Nestlé diósgyőri üzemében - erősítette meg a Nestlé Hungária pénteken az MTI információit.

2026. Július 18. 12:00, szombat | Belföld

Az orosz energiaimport szankciójáról szóló amerikai tervekről is tárgyalt az Országgyűlés külügyi bizottságának elnöke Washingtonb

Az oroszországi energiaimport szankciójáról szóló amerikai kongresszusi törvényjavaslat is szóba került Hajdu Mártonnak, az Országgyűlés külügyi bizottsága elnökének washingtoni megbeszélésein.

2026. Július 18. 11:00, szombat | Belföld

Karácsony Gergely: Budapest történetének legnagyobb elektromosbusz-fejlesztését készítjük elő

Budapest történetének legnagyobb elektromosbusz-fejlesztését készítjük elő: legalább 250 új elektromos buszt szeretnénk forgalomba állítani, a hozzájuk szükséges töltőinfrastruktúrával együtt

2026. Július 18. 09:00, szombat | Belföld

Vitézy Dávid: végre előrelépés történt Rákosrendezőn