Hírek
2016. December 05. 05:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Mikulásgyár - Az ország tizenkét pontján lehet az adományokat leadni
A Mikulásgyár akcióban már az ország tizenkét pontján lehet adományokat leadni - hangzott el az M1 aktuális csatorna vasárnapi műsorában.
A jótékonysági akció főszervezői azt közölték az MTI-vel vasárnap, hogy előző nap csaknem 3000 kilogramm ajándék érkezett a Mikulásgyárba, és az adományozók száma meghaladja a kétezret.
Hozzátették, hogy az idén a Mikulásgyárban és a fővárosi Városház parkban, az adventi vásárban a Köszi, jól vagyok! program keretében mentálhigiénés segítséget is kaphatnak rászorulók.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 03. 09:00, szerda | Belföld
Lemondott Demeter Szilárd a Petőfi Kulturális Ügynökség éléről
Demeter Szilárd lemondott a Petőfi Kulturális Ügynökség (PKÜ) vezetéséről - írta a 444. Az igazgatótanács elnöke, aki megerősítette lemondását a hírportálnak, június 1-jével távozott a szervezet éléről.
2026. Június 03. 07:01, szerda | Belföld
Magyar Péter: Magyarország konstruktív partner lesz Európában
Magyarország őszintén, szabadon, szuverén államként visszatér az európai asztalhoz, konstruktív partner lesz - mondta Magyar Péter miniszterelnök kedden Berlinben.
2026. Június 03. 07:00, szerda | Belföld
Merz: Magyarország számíthat Németország segítségére
Magyarország európai szerepének megerősödése az egész kontinens, valamint a NATO számára is előnyös lenne
