Hírek
2018. Szeptember 26. 07:22, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Miskolcon már fűtenek
Elkezdte a távfűtést Miskolcon kedden a hőszolgáltató társaság, miután a meteorológia szolgálat előrejelzése alapján a napi középhőmérséklet egy napon keresztül 10 fok alatt,
vagy három egymást követő napon 12 fok alatt marad - tájékoztatta a polgármesteri hivatal az MTI-t. A természetes energiát biztosító, Miskolcot szintén távhővel ellátó PannErgy Nyrt. azt közölte az MTI-vel, hogy a geotermikus erőmű nyári karbantartási munkálatai a tervek szerint befejeződtek.
A társaság Miskolcon 2017-ben csatlakozott a távfűtési rendszerhez, tájékoztatásuk szerint a távfűtését kedden szakaszosan elindították.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 17. 15:00, péntek | Belföld
Havasi Bertalan: nincs tervben, hogy Orbán Viktor találkozzon az amerikai elnökkel
Annak kapán közölte Havasi Bertalan ezt, hogy Németh Zsolt, a Fidesz frakcióvezető-helyettese ezzel ellentétesen nyilatkozott.
2026. Július 17. 15:00, péntek | Belföld
Nagy Ervin feljelentést tesz a KMTG által kifizetett jogdíjak ügyében
2026. Július 17. 14:00, péntek | Belföld
Tanács Zoltán: feljelentést tettünk a Kréta-rendszer ügyében
Az oktatásban és a közigazgatásban használt szoftverek ügyében tett feljelentésről számolt be a tudományos és technológiai miniszter csütörtökön Budapesten, a kormányszóvivői tájékoztatón.
2026. Július 17. 10:00, péntek | Belföld
MTVA: új műsorstruktúrával várja a nézőket szombattól az M1 csatorna
Új műsorstruktúrával várja nézőit szombattól az M1 csatorna - közölte az MTVA Sajtó és Marketing Irodája csütörtökön az MTI-vel.
