Hírek
2022. Szeptember 22. 13:57, csütörtök |
Belföld
Forrás: Rendőrség
Na, ehhez tényleg pofa kell - Pofátlan(TAN)ítás a 82-es számú főúton
Közlekedési pofátlan(TAN)ítás a 82-es számú főúton: a rendőrök intézkedtek a szabályszegővel szemben.
A tapasztalatok azt mutatják, hogy a közlekedési balesetek jelentős részében nagy szerepet játszik az előírt közlekedési szabályok megszegése. A Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság munkatársai a balesetek megelőzése érdekében folyamatosan ellenőrzik az illetékességi területükön lévő utak forgalmát. A szolgálati gépkocsik fedélzeti kamerái 2022 szeptemberében is több jogsértést rögzítettek - írja facebook oldalán a Veszprém Megyei Rendőrfőkapitányság.
Az egyik ilyen eset 2022. szeptember 13-án történt, amikor a 82-es számú főúton, Zirc határában egy személygépkocsi vezetője szabálytalanul, a záróvonalat átlépve előzte az előtte haladó gépkocsikat. A Veszprémi Rendőrkapitányság egyenruhásai a sofőrt megállították, igazoltatták és a szabályszegés miatt helyszíni bírsággal és hat büntetőponttal sújtották.
A Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság kiemelten kezeli a közlekedésre veszélyes jogsértéseket, ezért a továbbiakban is várhatók hasonló ellenőrzések.
…hogy mindenki hazaérjen!
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 03. 07:43, szerda | Belföld
Lázár János: A MÁV-nak nincs saját forrása a nagy pályaudvarok felújítására
A következő időszakban ezer kilométer vasúti pálya felújítása kezdődhet el, az ehhez szükséges forrás maradéktalanul rendelkezésre áll
2025. December 03. 07:42, szerda | Belföld
Rétvári Bence: jövő februárban érkezik a fegyverpénz
Jövő februárban érkezik a fegyverpénz, hathavi juttatást kap minden hivatásos rendvédelmi dolgozó - közölte kedden közösségi oldalán a Belügyminisztérium parlamenti államtitkára.
2025. December 03. 07:41, szerda | Belföld
Átfogó kampányt indít a Fidesz a Tisza Párt állítólagos megszorító csomagjáról
\"Átfogó kampányt indítunk a Tisza Párt baloldali megszorító csomagjáról\" - jelentette be a Fidesz parlamenti frakcióvezetője kedden a Facebook-oldalán.
2025. December 02. 07:12, kedd | Belföld
ÉKM: a főutakon emelkednek a díjak a kamionok számára
Magyarország kormánya átfogó intézkedéscsomagot fogadott el, amelynek célja a teherforgalom visszaterelése a gyorsforgalmi úthálózatra.
