Városlista
2026. január 17, szombat - Antal

Hírek

2011. December 08. 14:14, csütörtök | Belföld
Forrás: OrientPress Hírügynökség

Narancssárga riasztás három régióban

Narancssárga riasztás három régióban

Narancssárga figyelmeztetést adott ki az erős szél miatt az Országos Meteorológiai Szolgálat:

Közép és Nyugat-Dunántúlon, valamint Közép-Magyarországon is 90 kilométer/órás széllökésekre lehet számítani, s helyenként előfordulhat hóhullás is.

Várhatóan az esti órákig erős szélre lehet számítani a három nagy régióban, a legnagyobb intenzitással pedig Észak-Dunántúlon és a főváros közelében fújhat majd. A napsütéses időszakok mellett helyenként zápor, hódara is előfordulhat – erre különösen az Északi-Középhegység környékén van nagy esély. A nyugati és délnyugati ugyanakkor napsütéses időjárásra számíthatunk – derül ki a met.hu-n közzétett jelentésből.

OrientPress Hírügynökség

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 17. 08:17, szombat | Belföld

Hideg idő - Rendőrség: a déli parton már biztonságos a Balaton jege

A Balaton a déli parton jelenleg teljesen, az északin korlátozottan alkalmas a jégen tartózkodásra - közölte a Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság pénteken a rendőrség honlapján.