Hírek
2018. Július 15. 07:31, vasárnap |
Belföld
Forrás: police.hu
Négy bajbajutott kenust kellett kimenteni a Tiszából

A Tiszai Vízirendészeti Rendőrkapitányság körzeti megbízottja négy bajbajutott kenust mentett ki a Tiszából szombaton.
Rácz László István zászlós – a Tiszai Vízirendészeti Rendőrkapitányság Tokaj Vízirendészeti Rendőrőrsének körzeti megbízottja - július 14-én a Tisza folyó tokaji szakaszán látott el szolgálatot, amikor 16 óra körül egy felborult túracsónakra lett figyelmes a folyó közepén. A kenu négy utasa a vízbe esett, a vízijárművet próbálták visszafordítani. A vízirendőr a bajbajutottakat a szolgálati kisgéphajóba emelte, a vízzel telt csónakot a partra vontatta.
A három tiszaújvárosi és egy miskolci lakos sérülést nem szenvedett, orvosi ellátást nem igényeltek, elmondták, hogy a balesetük bekövetkezésének oka a rutintalanságuk volt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 09. 08:11, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: én egy utcai szabadságharcos voltam és vagyok
- jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök a francia LCI tévécsatorna vasárnapi műsorának adott interjúban. Hozzátette, hogy \"a szabadságot ma Brüsszelből fenyegeti veszély, ez ellen kell harcolnunk\".
2025. Június 08. 09:10, vasárnap | Belföld
Nemzetgazdasági Miniszter: A magyar üzemanyagárak kedvezőbbek a környező országokénál
A magyar üzemanyagárak továbbra is kedvezőbben alakulnak a szomszédos országokhoz képest - hangsúlyozza a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) az MTI-hez szombaton eljuttatott közleményében.