Hírek
2011. Augusztus 06. 07:53, szombat |
Bulvár
Forrás: Story Online
Nem szégyellős az örökösnő

A Forma-1 mindenható urának idősebb lánya nem arról híres, hogy nagyon sokat szégyenlősködne, de ez bombázó alakja láttán nagyon is érthető.
Tamara Ecclestone (27) egy hétig a Francia Riviérán hajókázott, majd hazaugrott Londonba, de alig érkezett meg, máris tovább állt Szardínia napfényében fürdőzni. A Forma-1 örökösnője azonban nem szereti, ha tökéletes testén túl nagyok a fehér foltok, ezért igyekezett minél kisebb felületen viselni a bikini felsőt - aminek hála többet mutatott, mint eredetileg szeretett volna. De úgy tűnik, rosszul imádkoztak a lesifotósok, mert teljesen nem csusszant le az aprócska ruhadarab. Egy biztos, az Ultimo nem csinált rossz üzletet, amikor őt választotta alsónemű "arcának".
Az Ecclestone lány egyébként foglalt, Londonban látták is kedvesével, a tőzsdeügynök Omar Khyamival, akivel tavaly óta randevúzik.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 11. 07:05, szerda | Bulvár
Új Süsü-szobor került Csukás István síremlékére
Új Süsü-szobor került Csukás István síremlékére a Farkasréti temetőben, az ellopott alkotás helyére – tájékoztatta Porga József, az író egyik örököse az MTI-t kedden.
2025. Június 08. 09:06, vasárnap | Bulvár
XIV. Leó pápa: ne ragadozóként, hanem zarándokként éljünk
A béke visszatér, ha nem ragadozóként, hanem zarándokként élünk a világban