Városlista
2025. július 27, vasárnap - Olga

Hírek

2012. Február 20. 07:31, hétfő | Sport
Forrás: STOP / MTI

Nincs edzőkérdés a veszprémi férfi kézilabdacsapatnál

Nincs edzőkérdés a veszprémi férfi kézilabdacsapatnál

Az MKB Veszprém elnöksége szerint nincs edzőkérdés a férfi kézilabdacsapatnál.

A klub vezetősége rendkívüli ülést tartott a Bajnokok Ligájában elszenvedett vereségek miatt, s úgy értékelte a jelenlegi helyzetet, hogy az Európa-bajnokságon szerepelt magyar, illetve más nemzetiségű válogatott játékosok nehezen nyerik vissza formájukat - derült ki a klubnak az MTI-hez eljuttatott, Hunyadfalvy Ákos elnök által jegyzett szombati közleményéből.

Az elnökség ugyanakkor bízik abban, hogy az Atlético Madrid elleni, sorsdöntő mérkőzésre megoldódnak a gondok, és a csapat sikerrel veszi az akadályt.

A Veszprém múlt szombaton saját közönsége előtt 24-21-re kikapott a lengyel Kielcétől, majd ezen a héten, csütörtökön vendégként 30-26-ra az orosz Csehovszki Medvegyitől, ezzel nehéz helyzetbe került. Mocsai Lajos vezetőedző csapata a zárókörben a már biztos csoportelső spanyol Atlético Madridot fogadja. Az esetleges pontszerzés nyolcaddöntőt érne, ugyanakkor egy újabb vereség esetén a Veszprémnek már nem a saját kezében lenne a sorsa.

A klub elnöksége leszögezte, hogy az olimpiai és világbajnoki selejtezők sikere érdekében minden segítséget meg kell adni válogatottnak, melynek gerincét és szövetségi kapitányát az MKB Veszprém adja.

STOP / MTI

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 27. 09:10, vasárnap | Sport

Döntetlennel kezdte az idényt a címvédő Ferencváros

Vezetett, ám végül csak 1-1-es döntetlent ért el a címvédő Ferencváros szombat este az MTK otthonában a 228. örökrangadón, a labdarúgó Fizz Liga új idényének első fordulójában.

2025. Július 25. 07:49, péntek | Sport

KL-selejtező - Egygólos előnyben a Paks

A Paksi FC hazai pályán 1-0-ra legyőzte csütörtökön a szlovén NK Maribort a labdarúgó Konferencia-liga-selejtező második fordulójának első mérkőzésén.

2025. Július 25. 07:43, péntek | Sport

Vizes vb - Ezüstérmes a férfi vízilabda-válogatott

A magyar férfi vízilabda-válogatott ezüstérmes lett a szingapúri világbajnokságon, amelynek csütörtöki döntőjében 15-13-as vereséget szenvedett az Európa-bajnok spanyol csapattól.

2025. Július 24. 16:03, csütörtök | Sport

Vida Beni: Abszolút győzelem!

Beni élménybeszámolója a Pannónia Ring-i Histo Cup versenyről, amit megnyert!