Hírek
2023. Január 21. 07:50, szombat | Belföld
Nyereségbónuszt kapnak a magyarországi Mercedes gyár dolgozói
A szakszervezet kiharcolta, hogy Németországon kívül elsőként Magyarországon vezessenek be ilyen intézkedést.
A Mercedes Benz Manufacturing Hungary minden dolgozója április 10-ig, bruttó 870 ezer forintos bónuszt kap – írja közösségi oldalán a Vasas Szakszervezeti Szövetség.
A Mercedesnél megkötött bérmegállapodásba tavaly került be a nyereségrészesedés kifizetése is. Ez az első Németországon kívüli gyár, ahol ilyen intézkedést sikerült bevezettetni.
Fotó: Kecskemét.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 03. 07:01, szerda | Belföld
Magyar Péter: Magyarország konstruktív partner lesz Európában
Magyarország őszintén, szabadon, szuverén államként visszatér az európai asztalhoz, konstruktív partner lesz - mondta Magyar Péter miniszterelnök kedden Berlinben.
2026. Június 03. 07:00, szerda | Belföld
Merz: Magyarország számíthat Németország segítségére
Magyarország európai szerepének megerősödése az egész kontinens, valamint a NATO számára is előnyös lenne
2026. Június 02. 14:00, kedd | Belföld
Magyar Péter: módosítjuk az alaptörvényt a köztársasági elnök leváltása érdekében
2026. Június 02. 13:00, kedd | Belföld
Agrárközgazdasági Intézet: a tavaszi vetéssel az ország nagy részén végeztek május közepére
A tavaszi gabonafélék vetése az előirányzott terület 97,5 százalékán fejeződött be május 14-ig, kisebb arányban, mint egy éve.
