Hírek
2022. Július 19. 11:02, kedd |
Belföld
Forrás: mti/fotó: pixabay
Nyolcezer doboz adózatlan cigarettát találtak egy tanyán
Nyolcezer doboz adózatlan cigarettát találtak egy Záhony melletti tanyán - tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) hétfőn az MTI-t.
A pénzügyőrök Záhonynál tartottak zöldhatár-ellenőrzést, amikor egy gyanús autóra lettek figyelmesek. Távolról követték a kocsit, amely egy tanyára ment, ahol nagyobb dobozokat pakoltak be az egyik épületbe.
A NAV munkatársai átvizsgálták az ingatlant és az egyik helyiségben kartondobozokban megközelítőleg nyolcezer doboz ukrán csempészcigarettát találtak - tudatták.
A 11 millió forintot érő adózatlan terméket lefoglalták, a tetten ért embert feljelentették - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 03. 07:01, szerda | Belföld
Magyar Péter: Magyarország konstruktív partner lesz Európában
Magyarország őszintén, szabadon, szuverén államként visszatér az európai asztalhoz, konstruktív partner lesz - mondta Magyar Péter miniszterelnök kedden Berlinben.
2026. Június 03. 07:00, szerda | Belföld
Merz: Magyarország számíthat Németország segítségére
Magyarország európai szerepének megerősödése az egész kontinens, valamint a NATO számára is előnyös lenne
2026. Június 02. 14:00, kedd | Belföld
Magyar Péter: módosítjuk az alaptörvényt a köztársasági elnök leváltása érdekében
2026. Június 02. 13:00, kedd | Belföld
Agrárközgazdasági Intézet: a tavaszi vetéssel az ország nagy részén végeztek május közepére
A tavaszi gabonafélék vetése az előirányzott terület 97,5 százalékán fejeződött be május 14-ig, kisebb arányban, mint egy éve.
