Hírek
2021. Szeptember 03. 11:04, péntek |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Őrizetbe vettek egy pedofil ragadozót - VIDEÓ
A ceglédi rendőrök kezdeményezték annak a 32 éves férfinek a letartóztatását, aki kiskorúakat ábrázoló pornográf képeket, videókat gyűjtögetett és osztott tovább.
Az albertirsai férfi 2021 májusában kezdett gyereklányok súlyosan szeméremsértő képei és videói utáni kutatásba. Az interneten talált, mobiltelefonjára vagy laptopjára letöltött pornográf anyagokat aztán nem csak a maga szórakoztatására használta, hanem egy mobiltelefonos alkalmazás segítségével másokkal is megosztotta. Volt, hogy egyszerre hat, kivétel nélkül gyermekpornográf tartalmú videót szerzett meg, amelyek szereplői között nemhogy 18, de 14 év alatti kislány is volt – közölte a rendőrség.
A ceglédi nyomozók 2021. augusztus 31-én lepték meg otthonában, ahol számítástechnikai eszközöket – laptopot, mobiltelefonokat, DVD lemezeket, pendrive-okat és egyéb adathordozókat foglaltak le. A 32 éves, egyedülálló férfit elfogták, előállították, kihallgatásán beismerő vallomást tett.
A Ceglédi Rendőrkapitányság Vizsgálati Osztálya gyermekpornográfia bűntettének megalapozott gyanúja miatt folytatja le a további eljárást az őrizetbe vett férfi ellen, egyben kezdeményezték letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 04. 16:00, szerda | Belföld
A Mol szerint a Janaf magadabb tranzitdíjon szállít olajat
100 kilométerenként ugyan drágább a tranzitdíj, ám az Adria vezeték nagyságrendekkel rövidebb, mint a Barátság.
2026. Március 04. 12:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor telefonon tárgyalt Vlagyimir Putyin orosz elnökkel
Orbán Viktor telefonon tárgyalt Vlagyimir Putyin orosz elnökkel - közölte a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály az MTI-vel kedden.
2026. Március 04. 09:00, szerda | Belföld
Závecz Research: Tovább nőtt a Tisza Párt előnye
A biztos részvételt ígérő, pártot választó szavazók körében a Tisza Párt jelenleg 12 százalékpontos előnnyel vezet a Fidesz–KDNP előtt – derül ki a Závecz Research februári közvélemény-kutatásából.
2026. Március 03. 15:00, kedd | Belföld
AM: sonkától a tojásfestékig, átfogó Nébih ellenőrzés zajlik egészen húsvétig
Március 2-án indul az idei tavaszi szezonális élelmiszerlánc-ellenőrzés, melyet Tállai András az Agrárminisztérium (AM) parlamenti államtitkára rendelt el.
